Немає кращого місця для відпочинку всією сім’єю, ніж Закарпаття!

Відпочинок Косино
Люди часто шукають райських умов десь ген-далеко в чужих краях, не підозрюючи, що вони можуть бути зовсім поруч. Мрієте про відпочинок біля води, так, щоб водночас і релакс і оздоровлення? Рекомендуємо термальні води «Косино» – справжній райський куточок Закарпаття.
У «Косино» їдуть не лише задля відпочинку та оздоровлення, а й по враження та емоції. Тут Ви можете залишити у шафці свої титули і чини і пригадати дитинство. Зловити стрімку течію і всією юрбою піддатися її силі, щоб покружляти наввипередки по басейну. Неймовірні відчуття гарантовані кожному!
«Косино» – курорт для всієї родини На території комплексу враховано інтереси людей будь-якого віку. Тут є розважальний екстрим-парк і атракціони для дітей та молоді, оздоровчо-лікувальні процедури, зони для засмагання і веселощів. Для малюків – спеціальний мілкий басейн, де аніматори подбають про безпечні атракції, які не дадуть дітям сумувати.
Також, на території оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино» почав діяти перший в Закарпатті аквапарк з екстримальними гірками, загальною довжиною три кілометри, та великими басейнами-близнюками.
Eco-Termal – це не просто лікувально-оздоровчий комплекс, це саме те місце, куди можна приїхати з сім’єю або з друзями. Ви можете отримати насолоду від дивовижних видів природи та подихати гірським повітрям. На території Eco-Termal знаходяться термальні джерела, якi мають велику кількість лікувальних і омолоджуючих властивостей. В нашому санаторії вас чекає величезний басейн з прісною водою, баня, а також розваги для дітей.

Відпочинок Дийда (Дідово)
Гірськолижний курорт Красія розташований в тихій мальовничій ущелині, в селі Вишка Великоберезнянського району на Закарпатті, 65 км від бази відпочинку «Озеро, відоме під назвами «Бумеранг» та «Дідово», розташоване лише на відстані 5 кілометрів від Берегова. Колись це був кар’єр, а зараз це улюблене місце для відпочинку не лише місцевих мешканців, а й багатьох туристів, як з України, так і з-за кордону.
Багато років тому, це озеро було піщаним кар’єром, але через те, що добування піску позначилося на багатьох будівлях села, кар’єр закрили і на його місці з’явилося Дідівське озеро. Площа водойми 54,6 гектари, максимальна глибина 16 метрів.
Велетенське водяне плесо дозволяє моторним човнам розважати туристів. На пляжі розташовані лежаки, а на території знаходиться ресторан із апетитною та смачною кухнею. Дивує озеро своєю чистотою та температурою води, яка тут доволі приємна навіть за похмурої погоди. При бажанні туристи можуть з’їхати із надувної гірки, яка є улюбленим атракціоном дітвори на пляжі. Відпочинок в Берегово в поєднанні із відвідинами озера Дідово буде незабутньою відпусткою для Вашої сім’ї.

Місто Берегово (угорською Beregszasz) – це адміністративний центр Берегівского району та основний центр угорської культури, що розташований в Закарпатській області. Свою назву місто отримало у період перебування у складі Чехословаччини в 1919-1938 р. Місто розташоване серед невеликих гір, оточених великою кількістю виноградників. Деякі місцеві жителі і зараз називають його «Берегсас» на угорський мотив. Якщо ви завітаєте в Берегово відпочинок вам напевно запам’ятається. Тут можна повністю поринути у атмосферу стику європейських культур, відвідати історичні пам’ятки і здобутки архітектури, спробувати найсмачніші національні українські та угорські страви, продегустувати легендарні місцеві вина та сири. Також в місті розташовані унікальні термальні басейни, відомі на всю Україну. Якщо ви шукаєте бази відпочинку Закарпаття з басейном, краще Берегово не знайти.

Термальні води здавна використовують у всьому світі. В закарпатській області термали зараз набувають дуже велику популярність, тому що за останні часи рівень сервісу значно вдосконалився і сьогодні приваблює навіть закордонних туристів. Відпочинок на термальних водах Закарпаття може проходити в будь-яку пору року. Розвинена інфраструктура та безліч розваг також додають переваги. Такий розвиток місцевість отримала завдяки тектонічній будові, що містить багато розломів. При цьому поверхневі води проникають глибоко в надра землі, просочуючись крізь ці розломи. Там вони насичуються мінералами і прогріваються, а далі під великим тиском витісняються на поверхню. Це унікальне явище не може не дивувати, а факт, що такий природний скарб знаходиться в Україні є справжнім приводом для гордості. Якщо ви шукаєте місце для лікування, відпочинку чи насолоди, обирайте відпочинкові комплекси Закарпаття з басейном. Термальна вода в таких басейнах має цілющі властивості і добре оздоровлює весь організм.

Запрошуємо до відпочинку